poniedziałek, 22 Styczeń, 2018

Żółta Turnia, Chata Turnicka, Skibowianka, Zakopane, ul. Skibówki 9d


Proponujemy apartamenty, pokoje, kwatery i Szałas „Turnicka”, świetna lokalizacja, piękna panorama Tatr z Giewontem stojącym przed obiektami – pyszne posiłki

Obiekty położone są w dzielnicy Zakopane – Skibówki przy drodze w kierunku Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej ok. 1300 m od Krupówek, a 400 m przed Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Oddalone od ulicy – w drugim rzędzie zabudowy.

Aktualnie dysponujemy 78 miejscami noclegowymi w 18-u pokojach, Szałasie 8-10 osobowym i 2-ch studiach dwupokojowych. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję, internet (własny PC) oraz balkon lub taras z meblami ogrodowymi. Aby zadbać o Państwa komfort korzystamy z atestowanej pościeli antyalergicznej oraz udostępniamy ręczniki.

Przed przestronną jadalnią (oczywiście z widokiem na Tatry) znajduje się letni ogródek umożliwiający spożywanie posiłków na łonie natury, dzieci mogą w nim również poszaleć na specjalnym Quadzie i na placu zabaw.

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Pozostałe posiłki wg indywidualnych życzeń przyrządzamy w nowocześnie wyposażonej kuchni.

Naszą specjalnością jest smaczna kuchnia, czystość i atmosfera – po prostu takie miejsce jak Podhale i Zakopane nas do tego zobowiązuje.

Kolejnym sympatycznym akcentem mającym na celu umilenie pobytu naszym gościom jest stylowy barek, przy którym będziecie mogli Państwo spędzać mile popołudnia i wieczory po aktywnym dniu spędzonym w naszych pięknych górach. Na terenie posesji znajduje się obszerny parking dla naszych gości strzeżony przez firmę ochrony mienia.

„Żółta Turnia”, szałas „Turnicka” i „Skibowianka” to idealne miejsca dla osób szukających odpoczynku od zgiełku miasta, chcących spędzić wolne dni na łonie natury. Nieopodal naszej posesji przebiega droga prowadząca w prostej linii na szlak „Pod Reglami” – 10 minut spacerowym krokiem. O ile zdecydujecie się Państwo przyjąć to „wyzwanie” to dochodząc do „Regli znajdziecie się w bezpośredniej bliskości doliny Strążyskiej. Z okien, balkonów i tarasów naszego obiektu rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr z symbolem Zakopanego – „śpiącym rycerzem” – Giewontem na pierwszym planie.

Jesteśmy przygotowani również na obsługę grup zorganizowanych oferując im w zależności od pory roku atrakcyjne możliwości czynnego spędzenia czasu w Zakopanem i jego okolicach.

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 0
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: