poniedziałek, 19 Luty, 2018

Willa Marta M


Pensjonat „Marta M” to nowoczesna willa położona w spokojnej dzielnicy Zakopanego, w pobliżu kompleksu narciarskiego Nosal Zakopane, przy drodze na Cyrhlę (prowadzącej do przejścia granicznego ze Słowacją).

Naszym gościom oferujemy tanie noclegi w pobliżu ścisłego centrum Zakopanego Dysponujemy 11 komfortowymi, w pełni wyposażonymi pokojami gościnnymi oraz apartamentem typu „studio flat”. Do użytku oddajemy również salę konferencyjną, jadalnię, salę kominkową i przepiękny ogród, z którego rozciąga się malowniczy widok na Gubałówkę.

Goście mogą korzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji, m.in. hydromasażu czy stołu do tenisa. Zapewniamy zamykany na noc, oświetlony parking. Organizujemy spotkania integracyjne – do imprez integracyjnych w Zakopanem w willi „Marta M” przekonało się już wiele firm.

Zapraszamy przez cały rok: w trakcie sezonu narciarskiego i poza nim, w okresie sylwestrowym oraz w innych dowolnych terminach.

Dołożymy wszelkich starań, byście Państwo przez długi czas miło wspominali pobyt w naszym zakopiańskim pensjonacie.

Jeśli chcesz komfortowo odpocząć w otoczeniu tatrzańskiej przyrody i pięknych roślin, z dala od hałasu miasta nabrać sił do życia, to Pensjonat „Marta M” jest idealnym miejscem dla Ciebie!

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 0
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: