poniedziałek, 19 Luty, 2018

Willa Green House


Zapraszamy Państwa do nowej , komfortowej willi GREEN HOUSE . Wysoki standard w konkurencyjnej cenie – oto nasze motto . Do dyspozycji gości mamy 15 pokoi : 1 , 2 oraz 3 – osobowych z łazienkami . Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizję kablową i naprawdę szybki internet ( wifi i stałe łącze ). Jednorazowo jesteśmy w stanie zakwaterować 30 osób . W cenę noclegu wliczone jest bogate i smaczne śniadanie jak również bezpłatny dozorowany parking . Willa posiada znakomitą lokalizację , co zapewnia szybko dojazd do Starówki Gdańskiej ( ok. 7 minut ) jak również trójmiejskiej obwodnicy ( ok. 5 minut ) .

Zapewniamy spokój oraz miłą domową atmosferę . Kto raz przyjedzie , zawsze będzie wracał do willi GREEN HOUSE – tak przynajmniej twierdzą nasi dotychczasowi goście !

NOWOŚĆ ! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych kontrahentów, od niedawna , dodatkowo , wprowadziliśmy ofertę ” TANI NOCLEG ” – skierowaną do firm , grup turystycznych , jak również wieloosobowych rodzin . Łóżko w kwocie 40 zł. / osoba / doba hotelowa w pokojach 4 – osobowych . Do dyspozycji gości w tej opcji zakwaterowania jest : duża , wyposażona kuchnia , jadalnia , lodówka , kuchenka mikrofalowa , stół do ping ponga , łazienki . W tym wariancie jednorazowo możemy przyjąć od min. 3 osób do 14 .

Serdecznie zapraszamy !

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 0
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: