środa, 17 Styczeń, 2018

Willa Dobry Dom, Jelenia Góra, ul. Michałowicka 39


Willa Dobry Dom to urokliwe miejsce pełne ciszy i spokoju, idealne na wypoczynek o każdej porze roku, położone w centrum Karkonoszy.

Odległość do Szklarskiej Poręby – 15 min, do Karpacza – 25 min.

Na posesji: parking, duży ogród, miejsce na grill i ognisko. W pobliżu – szlaki turystyczne, ścieżki narciarskie i rowerowe.

ATRAKCJE:

WILLA DOBRY DOM znajduje się w najwyżej położonej dzielnicy Jeleniej Góry- JAGNIĄTKOWIE 690m n.p.m. Okolice Jagniątkowa obfitują w wiele atrakcji turystycznych.

Z Willi Dobry Dom leżącej w centrum Karkonoszy jest wszędzie blisko. Szlaki turystyczne zaprowadzą każdego piechura w urocze zakątki górskiej okolicy.

Warto zwiedzić Zamek Chojnik w Sobieszowie (5 km), Wieżę Rycerską w Siedlęcinie (14,5 km), Wodospady Szklarki i Kamieńczyka w Szklarskiej Porębie (5,5 km), Zamek Czocha w Leśnej (44,5 km), Świątynię Wang w Karpaczu (18 km) czy pałace w Wojanowie (21 km), Karpnikach (24 km) i Staniszowie (14 km). Można też wybrać się na ryby na podgórzyńskie stawy (8,5 km).

Bardzo dobrze oznakowane trasy rowerowe o różnym stopniu trudności są idealne na wycieczki rodzinne, jak i zadowolą wyczynowców.

Warto skorzystać z kulturalnych atrakcji Jeleniej Góry (14,5 km) lub spacerem udać się do Michałowic (2 km) i odwiedzić Teatr Nasz.

Zimą narciarze mogą poszaleć na zjazdówkach w Szklarskiej Porębie (6 km) lub Harrachowie czy Rokytnicach (20 km), a miłośnicy narciarstwa biegowego mogą do woli uprawiać białe szaleństwo na Polanie Jakuszyckiej (14 km), lub po prostu wybrać się na spacer na biegówkach Ścieżką pod Reglami, która bierze swój początek 500 m od Willi Dobry Dom.

My również serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia swego wolnego czasu w Dobrym Domu.

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 0
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Dodatkowe rabaty:

Zniżka Opis
30% Przy dłuższych pobytach
100% Dzieci do lat 3

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: