środa, 17 Styczeń, 2018

Urcaokliwłoroczny y domek w górach dpo wynajęcia, Piwniczna-Zdrój, ul. Daszyńskiego 9a


Oferujemy wynajem całego całorocznego komfortowego domu w Piwnicznej Zdrój, dla rodziny lub przyjaciół, składającego się z 3 pokoi, 2 łazienek oraz kuchni i jadalni. Dom jest w stanie pomieścić 8-9 osób. Wnętrze wykończone w ciepłych kolorach daje przytulny klimat. Na wyposażeniu domu: TVSat, DVD, radio, pralka, suszarka, lodówka, płyta elektryczna z piekarnikiem, mikrofala, zmywarka do naczyń, garnki, zastawa stołowa oraz wiele akcesoriów kuchennych, meble ogrodowe, leżaki i grill.
Kuchnia i salon wyposażone dostatnio tak, że amator domowej kuchni będzie mógł przygotować wymarzony posiłek i serwować go w pełnym szyku. Śpiących w dwóch sypialniach od wschodu budzi śpiew ptaków i słońce wschodzące znad roztaczającej się nad okolicą góry Kicarz. Z salonu po drugiej str. (zachód) rozpościera się widok na ogródek przydomowy i pobliskie zabudowania na wzniesieniu w kierunku Słowacji.
Wokół domu znajduje się długi balkon, a na parterze taras, na którym można rozpalić grilla lub się opalać. Na terenie posiadłości istnieje możliwość parkowania jednego samochodu, a sprzęt sportowy można składować w dwóch hallach wejściowych. Naszym gościom udostępniamy na życzenie rowery górskie.
Ofertę naszą kierujemy do turystów pieszych, konnych (stadnina koni), rowerowych – 280 km szlaków w paśmie Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej. Wędkarzy i kajakarzy zapraszamy nad rzekę Poprad, tu ma początek spływ Doliną Popradu. Na narciarzy czekają 4 nowoczesne stacje narciarskie – Wierchomla, Sucha Dolina, Rytro i Kokuszka, a przejście graniczne zachęca do zwiedzania Słowacji.

Cena za wynajem domu to 250pln do 450zł za dobę w zależności od nasilenia sezonu i liczebności grupy/rodziny. Minimalny okres pobytu w sezonie wysokim (wakacje, ferie, Święta Bożego Narodzenia i Sylwester) to 7 dni. Poza wysokim sezonem możliwe krótsze pobyty oraz wynajem pojedynczych pokoi. W celu gwarantowanej rezerwacji domu wymagany jest zadatek będący równowartością 50% kosztu wynajmu. Druga rata płatności uiszczana po zakończonym najmie. Zadatek podlega zwrotowi, jedynie przy rozwiązaniu umowy na 30 dni przed okresem wynajmu. Doba wypoczynkowa zaczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 11:00 w dniu wyjazdu.

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 0
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: