piątek, 19 Styczeń, 2018

Pole namiotowe i Stajnia Jędrusiowa Polana, Gostynin, ul. Gorzewo 91


Położona jest ona nad jednym z najczystszych jezior polskich – Jeziorem Białym – woda jest tu niezwykle przejrzysta, dzięki czemu nurkujący bez trudu mogą podziwiać głębię jeziora. Każdy z Gości znajdzie tu coś dla siebie, młodzi rozrywkę, starsi ciszę i odpoczynek, aktywni możliwość wykazania się w sportach wodnych, (żagle, nurkowanie, windsurfing, kajak), a także na szlakach rowerowych oraz w siodłach naszych kasztanów.

Polana Jędrusia to przede wszystkim pole namiotowe nad samą linią jeziora. Na potrzeby Biwakowiczów przygotowaliśmy:

* miejsca wydzielone na ogniska z możliwością grillowania
* piękną plażę o piaszczystym brzegu oraz kładkę
* namioty i parasolki, gdzie można się schować przed słońcem i letnim deszczem
* drewniane stoliczki z siedliskami do biesiadowania i grillowania
* mini plac zabaw dla dzieci
* boiska do gry w siatkówką i piłkę nożną
* sprzęt wodny
* inne atrakcje

Na terenie polany znajdują się również schludne toalety, kosze na śmieci oraz parking. Sympatyczny i lubiący porządek Jędruś dba o czystość i ład, a także o bezpieczeństwo i komfort swoich gości przez cały okres działania Polany.

Główną atrakcją, do której namawiamy Państwa szczególnie gorąco, są jazdy konne. Amatorzy hipiki mogą spróbować swoich sił w siodle na wielkopolskich kasztanach i konikach polskich. Oferujemy jazdę na lonży dla początkujących oraz jazdy w teren dla zaawansowanych jeźdźców.

Przyroda obdarzyła w szczodre dary Ziemię Gostynińską. Jezioro Białe pełne jest wszelakich ryb, o czym świadczą rzesze wędkarzy przybywających na łowy. Spotkać tu także można co roku płetwonurków, żeglarzy i windsurfingowców. Gorzewo znajduje się na terenie Włocławsko-Gostynińskiego Parku Krajobrazowego, gdzie zaobserwować można wiele zwierząt: stada saren i jeleni, łosie, dziki, lisy, zające, ptaki drapieżne i wiele innych dzikich mieszkańców okolicznych lasów i bezdroży.

Gorąco zapraszamy na Wakacje w siodle. Przy niewielkich nakładach finansowych możecie spędzić niezapomniane cudowne wakacje. \\\”Jędrusiowa Polana\\\” daje mozliwość łączenia przyjemnego z pozytecznym, odpoczynej na biwaku i doskonalenie swoich umiejętności w jeździe konnej. Ponadto, tych najbardziej zaangażowanych i zakochanych w jeździectwie zapraszamy do współpracy na zasadzie jazdy za pomoc przy koniach. Natomiast właścicielom koni możemy zaproponować przechowanie ich ulubieńców w stajni w towarzystwie naszych kasztanek i koników polskich, gdzie będą miały fachową opiekę i wspaniałe warunki na pastwiskach. Proponujemy Państwu pensjonat dla koni.

Co roku Polana przyciąga swoim urokiem i niskimi opłatami wielu turystów z całej Polski i zagranicy, wodniaków, miłośników odpoczynku, ciszy, zabawy i rekreacji na łonie przyrody. Wszyscy goście mogą uwiecznić swój pobyt na Polanie wpisując się do Kroniki Gości.

Dla zainteresowanych niedaleko Polany znajduje się kompleks hotelowy z zapleczem sportowym (korty, wypożyczalnia sprzętu żaglowego, restauracje, dyskoteka), a także baza nurkowa, wiele punktów gastronomicznych, sklepów i dancing.

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 0
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: