poniedziałek, 19 Luty, 2018

Ośrodek Wypoczynkowy Korsarz


Ośrodek Wypoczynkowy Korsarz zlokalizowany jest w pięknie położonym starym porcie rybackim, w bezpośrednim sąsiedztwie latarni morskiej, przystani jachtowej, mola spacerowego i miejsca cumowania wycieczkowych okrętów pirackich (pamiątka korsarskich wyczynów króla Eryka I Pomorskiego, rezydującego w średniowieczu na darłowskim Zamku), nowoczesnego parku wodnego z basenami z morską wodą, rozsuwanego mostu.

Kościół, poczta, pasaż handlowy, przystanek komunikacji miejskiej, tramwaj wodny, terminal pasażerski (rejsy na Bormholm) – są dosłownie w zasięgu ręki.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok, oferując następujące usługi:

– noclegi i pobyty wczasowe,- obozy dla grup sportowych,- kolonie,- zielone szkoły,- obsługa wycieczek szkolnych,- imprezy okolicznościowe – wesela, studniówki, bale,kompleksowa organizacja wymienionych wyżej imprez,- konferencje, spotkania integracyjne, szkolenia (posiadamy multimedia),- całodniowe rejsy morskie na wędkowanie (połów dorsza),- rekreacja konna, wielofunkcyjna hala sportowa (poza obiektem),– inne, według potrzeb gości indywidualnych i grupowych.

Na terenie Ośrodka znajduje się:

– jadalnia (140 miejsc)- sala do zabaw z wyposażeniem multimedialnym,- stół bilardowy,- stół do gry w piłkarzyki,- stół do tenisa stołowego,- boisko do siatkówki,- plac zabaw dla dzieci,- specjalny krąg na ognisko i miejsce na grill.

Posiadamy pokoje 2,3,4 osobowe , każdy z pełnym węzłem sanitarnym, łazienką, tv i wi-fi. Podchodzimy do klienta indywidualnie Akceptujemy zwierzęta. Posiadamy bazę hotelową na 110 miejsc. Zapraszamy

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 0
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: