piątek, 23 Luty, 2018

noclegi Białka Tatrzańska

Nie znaleźliśmy żadnych lokalizacji
Nie mogliśmy zrozumieć lokalizacji
  • - Upewnij się, że wszystkie nazwy ulic i miejscowości są napisane poprawnie.
  • - Upewnij się, że adres zawiera nazwę i stan
  • - Spróbuj wpisać kod pocztowy
Szukaj
Reset

0 0
Białka Tatrzańska, Ul.Pod Grapą 22a
10 pokoi (Kwatera prywatna)
od 30 PLN do 60 PLN
Dom Wypoczynkowy U Maćka Nasza Oferta: – 40 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,osobowych – wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym – na każdym piętrze aneks kuchenny – wyżywienie ; śniadanie (więcej)

0 0
Białka Tatrzańska, Grapa 34
16 pokoi (Pensjonat)
od 40 PLN do 100 PLN
Dom wypoczynkowy U Ciwersa zapewnia poczucie pewności i bezpieczeństwo gwarantowane przez ponad dwudziestoletnie doświadczenie rodziny Dziubasów, która stworzyła i prowadzi Dom z powodzeniem. Mamy do dyspozycji stół bilardowy, ping-pong kącik (więcej)

0 0
Białka Tatrzańska, Kaniówka 46
16 pokoi (Ośrodek wypoczynkowy)
od 30 PLN do 100 PLN
Jeżeli szukają Państwo niedrogiego zakwaterowania w górach mamy do zaproponowania noclegi w Białce Tatrzańskiej. Oferujemy nocleg i wyżywienie w bardzo dogodnych warunkach, z szeroką gamą atrakcji. Zapewniamy możliwość wypoczynku zarówno (więcej)

0 0
Białka Tatrzanska, Kaniówka 19
11 pokoi (Pensjonat)
od 100 PLN do 200 PLN
Dom drewniany wzniesiony przy dolnej stacji wyciągów narciarskich Kaniówka pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami i tv. Obok domu kryty basen kompielowy i sauna Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną zakosztować smacznych (więcej)

0 0
Białka Tatrzańska, ul.Grapa 4a
7 pokoi (Kwatera prywatna)
od 25 PLN do 90 PLN
Pokoje gościnne na „Grapie” w Białce Tatrzańskiej to oferta dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój i uroki tatrzańskiego krajobrazu. Nasza oferta w skrócie * Dom znajduje się na początku miejscowości (więcej)

0 0
Białka Tatrzańska, Środkowa 345
6 pokoi (Kwatera prywatna)
od 20 PLN do 60 PLN
U Czajkowskich oferujemy przytulne pokoje 2 i 4 osobowe z łazienkami. Dom nasz usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy z dala od głównej drogi. Część pokoi na poddaszu wykończone (więcej)

0 0
Białka Tatrzańska, Białka Tatrzańska
3 pokoi (Domki)
od 50 PLN do 100 PLN
www.trotowka.prv.pl

0 0
Białka Tatrzańska, ul. Grapa 39
10 pokoi (Kwatera prywatna)
od 35 PLN do 80 PLN
Dom usytuowany jest w spokojnej części wsi, nad skrajem wzgórza skąd rozpościerają się piękny widok na Słowackie Tatry. Oferujemy nocleg i wyżywienie. Posiadamy 28 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3,4 (więcej)

0 0
Białka Tatrzańska, Środkowa 93a
12 pokoi (Kwatera prywatna)
od 30 PLN do 120 PLN
Obiekt dzięki kameralnej atmosferze oraz wysokiemu poziomowi usług idealnie nadaje się na wypoczynek rodzinny, rozmowy handlowe, małe konferencje, zielone szkoły, wycieczki. Do dyspozycji 48 miejsc noclegowych. Oferujemy przestronne, nowocześnie urządzone (więcej)