piątek, 19 Styczeń, 2018

News

Szlak orlich gniazd

4 0
Szlak Orlich Gniazd to szlak turystyczny przebiegający przez województwo śląskie i małopolskie. Nazwa wywodzi się od leżących na całej trasie ruin zamków i warowni, które są usytuowane na skałach dochodzących (więcej)

3 0
Wakacje w styczniu Coraz ciężej pracujemy, a nasz organizm automatycznie szybciej domaga się odpoczynku. Stąd też mamy chęć wyjechania na urlop nie tylko w okresie wakacyjnym, ale również poza nim. Gdzie (więcej)
nocleg na polu namiotowym 1

6 0
Nocleg na polu namiotowym Koszt naszych wakacji często uzależniony jest od wyboru noclegu. Dzisiaj mamy naprawdę wiele możliwości, a wszystko na każdą kieszeń. Chcąc zapewnić sobie najwyższy standard najlepiej wybrać hotele. (więcej)
Wakacje a pies

3 0
Wakacje a pies Każda osoba posiadająca w domu psa traktuje go jak członka rodziny. Niektórzy nawet uszczypliwie uważają, że traktuje się je lepiej niż niektóre osoby. I co w tym (więcej)
Rejsy wycieczkowe

2 0
Rejsy wycieczkowe W Polsce nadal wielu ludzi na myśl o wakacjach myśli o leżeniu godzinami na plaży. Cóż, ta grupa podróżujących jest największa ze wszystkich. Są osoby, które lubią aktywnie (więcej)
Podróż nad morze – pociągiem czy autobusem

3 0
Podróż nad morze pociągiem czy autobusem? Każdemu z nas należy się choć tydzień wakacji po całym roku ciężkiej pracy czy nauki. Najczęściej wybieramy nasze morze. Wielu wczasowiczów jako środek transportu (więcej)
Couchsurfing czy hostel

2 0
Couchsurfing czy hostel? Na wyjazd składa się wiele wydatków. Oprócz dojazdu do miejsca docelowego jest to głównie jedzenie i zakwaterowanie. Oczywistym jest, że te dwa aspekty są zawsze wymagane i (więcej)
Podróż autokarem

1 0
Podróż autokarem Podróżować dzisiaj możemy na wiele sposobów. Środków transportu jest mnóstwo i każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nie mamy prawa jazdy to możemy skorzystać z wielu innych ciekawych (więcej)
Singel na wakacjach

4 0
Singiel na wakacjach Wakacje dla singli to rynek, który prężnie się rozwija. Biura podróży zauważyły, że coraz więcej osób lubi samotnie podróżować. I tutaj warto się na chwilę zatrzymać, ponieważ (więcej)
First minute

1 0
Last minute czy first minute? Coraz częściej decydujemy się na urlop więcej niż raz w roku. Oczywiście małżeństwa z dziećmi mają to nieco utrudnione, ponieważ ich grafik jest zależny od (więcej)
Turystyka językowa

1 0
Turystyka językowa Wyjeżdżamy za granicę w różnych celach. Obecnie biura podróży z roku z na rok powiększają swoje oferty o ciekawe formy turystyki. Najwięcej osób wyjeżdża oczywiście w celu odpoczynku, (więcej)
bezpieczna podróż samochodem

1 0
Bezpieczna podróż samochodem Wyjeżdżając na wakacje, ferie zimowe nadal wielu z nas jako środka komunikacji używa samochodu. Uważamy, że to najbezpieczniejsza opcja, choć tak naprawdę nie jest. Pod względem bezpieczeństwa (więcej)
Oszczędne podróżowanie

1 0
Oszczędne podróżowanie Dla wielu z nas podróżowanie do hobby, pasja. Dzisiaj poprzez pracę przez Internet dla wielu to również praca, ale tutaj mówimy już o prawdziwych szczęściarzach. Biura podróży często (więcej)
jak sprawdzić rzetelność biura podróży

2 0
Jak sprawdzić rzetelność biura podróży? Coraz częściej wyjeżdżamy za granicę w celu odpoczynku, a przy tym korzystamy z usług biura podróży. Wybierając jedne z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych możemy liczyć na (więcej)
Jak samemu zorganizować egzotyczną wyprawę

0 0
Jak samemu zorganizować egzotyczną wyprawę? Kraje egzotyczne coraz bardziej otwierają się na turystów. Dla wielu z nas jeszcze nie tak dawno marzeniem było odwiedzić kraje afrykańskie, azjatyckie czy udać się (więcej)

News