poniedziałek, 19 Luty, 2018

Domek letniskowy Majka Giżycko Mazury,140m do jeziora


Ze względu na rozkład miejsc do spania (2 parter,4 góra) – zdjęcia w galeriach domek szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi lub par .Domek jest przeznaczony dla max.6 osób (wliczając w to dzieci).Przed sezonem 2011 w domku wykonano szereg prac remontowo – modernizacyjnych mających na celu poprawę komfortu wypoczynku Naszych Miłych Gości,tj: założono na górnej kondygnacji klimatyzację,na parterze zainstalowano piec kominkowy,wykonano remont kapitalny WC z łazienką ,od strony południowo wschodniej zmieniono elewację.

Domek posiada :
1.W pełni wyposażony aneks kuchenny:lodówka,kuchenki:mikrofalowa i gazowa,ekspres do kawy,czajnik bezprzewodowy,sztućce,talerze,szklanki itp.
2.WC z łazienką: umywalka,kabina prysznicowa,WC,ciepła i zimna woda.
3.RTV (TV SAT,DVD,Video,amplituner)
4.Sejf
5.Klimatyzacja na górnej kondygnacji

Na ogrodzonej posesji o powierzchni 425m2 huśtawki dla milusińskich.
Domek znajduje się w kompleksie podobnych działek rekreacyjnych z dostępem do zagospodarowanej plaży nad jeziorem Kisajno – Zatoka Tracz (w odległości ok.140m od domku) z pomostami, placem zabaw dla dzieci (huśtawki , kosz) , grill , miejsce do biesiadowania ( zadaszone stoły i ławy ) .
W odległości ok 120m od domku znajduje się malutkie jeziorko typu karasiowo – linowego (zbiornik typowo wędkarski)
Koło domku znajduje się parking. W pobliżu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego , panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych sportów wodnych .W promieniu 250m od domku znajdują się: Stanica wodna „Stranda” – bar,restauracja , oraz nowość sezonu 2010 marina „Biały Szkwał”,oraz „Neptun Club” w tych miejscach można zjeść oraz napić się piwa – oczywiście „bezalkoholowego”.Zresztą w pobliżu jest jeszcze parę innych miejsc w których można coś przekąsić,w weekendy grają w w/w tawernach zespoły,można pójść i potańczyć.

Nasza działka znajduje się na granicy administracyjnej Miasta Giżycka co powoduje iż jest tam mały ruch, oraz jest to ustronna okolica , a poza tym jest blisko Centrum Miasta.

Działka znajduje się w zasięgu wszystkich operatorów GSM :ERA,ORANGE,PLUS,PLAY,działa bezprzewodowy internet jeśli Państwo przywieziecie ze sobą laptopa z modemem GSM.

W samym Giżycku jest mnóstwo rzeczy wartych zwiedzenia: Twierdza Boyen , Most obrotowy , Zabytkowa wieża ciśnień (Galeria – Wieża ciśnień,panorama) , Kościół Ewangelicki . W okolicach Giżycka warte zwiedzenia : Gierłoż „Wolfschanze” „Wilczy Szaniec” – Kwatera Hitlera , Zabytkowe Sanktuarium w Świętej Lipce , Kwatera Himmlera OKH w Mamerkach , Wiadukty w Stańczykach czy piramida w Rapie . Można wybrać się do Rynu zobaczyć zabytkowy zamek krzyżacki , czy do Mikołajek na Basen do Hotelu Gołębiewski (Galeria – Mikołajki) , można również odwiedzić pobliskie Wolisko z ostoją i rezerwatem żubrów.
Aktualna pogoda w Giżycku:

Najbliższe odległości jakie dzielą naszą działkę od:

Bar, Restauracja, Hotel -150-200m

Stanica wodna „STRANDA” -200m

Marina i Port Helena,Tawerna „Biały Szkwał” – nowość Sezonu 2010 – 200m

Sklep spożywczy podstawowe artykuły spożywcze i alkohol ok.300m

Apteka „Pod Żaglami” ok. 1100m

Market „Biedronka” ok. 1200m

Supermarket „Kaufland” ok.3500m

Kościół Św. Ducha ok. 1300m

Dyskoteka ( darmowa i fajna ) Ośrodek LOK ok. 1500m

Poczta Polska ok 1100m

Centrum Miasta ( Plac Grunwaldzki , sklepy, apteka , bankomaty / PKO,BPH/) ok. 1600m

Port Żeglugi Mazurskiej / wycieczki statkiem Białej Floty m. in. Węgorzewo, Mikołajki , Ruciane Nida i in./ ok 1800m

Dworzec PKP,PKS ok.2400m

Zapraszamy serdecznie bez zwierząt domowych .
Więcej info i zdjęć na www.domekgizycko.pl

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 0
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: