piątek, 19 Styczeń, 2018

Dom z bali, Krynica-Zdrój, ul. Kraszewskiego 257 B


Zapraszamy do wypoczynku w pełnym niezwykłego klimatu domu z drewnianych bali w Krynicy-Zdrój, przeznaczonego dla 6-10 osób, niedaleko centrum, w pobliżu tras narciarskich i szlaków turystycznych.

DOM Z BALI to połowa „bliżniaka” widocznego na zdjęciach. Dom został zbudowany przez zakopiańskich górali z drzewa z samych Tatr. Znajduje się na ogrodzonej posesji z parkingiem i miejscem na grill. Dom z bali ma powierzchnię ok 100 m.kw., jest przeznaczony dla 6-10 osób.

W domu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia dajšca możliwoœć samodzielnego przygotowywania posiłków i duży drewniany stół do ucztowania w większym gronie.Wypoczšć można w salonie z kominkiem i TV. Obok salonu jest także łazienka z prysznicem. Druga łazienka, z wannš, znajduje się na poddaszu, pomiędzy dwiema przestronnymi sypialniami.Szczegółowy opis, kalendarz wolnych miejsc oraz cennik znajdš Państwo na stronie: www.domzbali.com

Krynica-Zdrój jest obecnie dużym oœrodkiem lecznictwa uzdrowiskowego i sanatoryjnego. Leczy się tu choroby układu trawiennego i moczowego, układu kršżenia i przemiany materii. W mieœcie znajdujš się liczne sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, a także odwierty, pijalnie i rozlewnie wód mineralnych i leczniczych.Krynica-Zdrój to także oœrodek turystyczny. Leży na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego, stanowi bazę wypadowš w okoliczne góry. Miasto jest jednym z największych polskich oœrodków sportów zimowych. Narciarstwo uprawiać można na stokach w Krynicy-Słotwinach i na Jaworzynie (1114 m n.p.m.), gdzie funkcjonuje stacja narciarska. Blisko jest też oœrodek Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla, gdzie mieœci się najdłuższy w Polsce wycišg krzesełkowy, a od 2008 roku atrakcjš jest połšczenie Wierchomli i Muszyny systemem 10 wycišgów narciarskich. W ostatnich latach powstał projekt połšczenia systemem wycišgów całej okolicy – siedmiu dolin, czyli terenu od Wierchomli Małej, poprzez Krynicę aż do Doliny Roztoki.

Gwarantujemy Państwu, że pobyt w naszym domu sprawi Wam wiele przyjemnoœci, z pewnoœciš docenicie niezwykły urok tego miejsca i urzekajšcy zapach drewna wypełniajšcy cały dom.

A Krynica stanie się dla Was miejscem, do którego już zawsze będziecie wracać.

Odległoœci:

– 2,5 km centrum Krynicy (deptak, pijalnia wód, kawiarnie, restauracje)- 4 km kolejka gondolowa na Jaworzynę- 3 km kolejka na Górę Parkowš- 2 km wycišg orczykowy w PowroŸniku- 300 m najbliższy sklep spożywczo-przemysłowy- 1 km sklep samoobsługowy

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 0
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Dostępne pokoje:

Pokoje Ilość Cena
Domek 2 20 PLN

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: