piątek, 19 Styczeń, 2018

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo Szczyrk Sp. z o.o, Szczyrk, ul. Wrzosowa 28a


CKiR Orle Gniazdo w Szczyrku usytuowane u stóp Klimczoka oferuje swym Gościom widok na pasmo Beskidu Śląskiego wraz z jego najwyższym szczytem – Skrzyczne. Dziewicza przyroda i bezpieczne, ekologiczne otoczenie tworzą doskonałe warunki do aktywnego spędzenia urlopu, czy połączenia spraw służbowych z wypoczynkiem.
CKiR Orle Gniazdo dysponuje łącznie 268 pokojami: 131 komfortowych pokoi w segmencie C, w tym apartamenty i apartamenty prezydenckie oraz 137 pokoi w segmencie AB zapewniając ponad 500 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, bezpośrednie połączenia telefoniczne, TV satelitarną, dostęp do Internetu, balkony z widokiem na panoramę Beskidów. Obiekt jest przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych.
Naszym Gościom oferujemy bogate zaplecze rekreacyjno -rehabilitacyjne: sauny, solarium, jacuzzi, gabinety – masażu, kosmetyczny, fryzjerski, oraz bilard, tenis stołowy, siłownię, teren grillowy z basenem letnim i placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego wraz z serwisem, oświetlony wyciąg narciarski ( BESKID o długości 1300 m), parking dozorowany. Do dyspozycji Gości oddajemy restaurację, kawiarnię z dyskoteką, drink – bary. Stworzyliśmy idealne miejsca do organizacji bankietów, przyjęć firmowych, biesiad, wesel innych imprez okolicznościowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze zarówno wypoczynku grupowego jak i indywidualnego.
Zapraszamy Państwa do organizacji imprez typu: sympozja, konferencje, szkolenia, seminaria, zjazdy – oraz innych wg. indywidualnych potrzeb. Szczyrk cieszy się zasłużoną sławą atrakcyjnego miejsca wypoczynku. Dlatego pragniemy zachęcić Państwa do połączenia przyjemnego z pożytecznym właśnie tu, pośród wspaniałej górskiej scenerii. Już od wielu lat organizujemy z dużym powodzeniem szkolenia o różnym zakresie tematycznym. Każdego roku odbywa się u nas kilkadziesiąt imprez, a wielu z naszych klientów organizowało imprezy w naszym Centrum po kilka razy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych zdolnych pomieścić ponad 1000 osób. Profesjonalną obsługę spotkań zapewni wyspecjalizowany personel i pełne wyposażenie audiowizualne: nagłośnienie, monitory TV, magnetowidy, rzutniki do slajdów i folii, ekrany, tablice, mównica, flipcharty, projektor multimedialny oraz dostęp do Internetu.

Grupą zorganizowanym proponujemy atrakcyjne wycieczki regionalne, biesiady z kapelą góralską, bankiety z muzyką na żywo, kuligi oraz imprezy typu interactive. Turyści indywidualni korzystający nie tylko z uroków gór, mogą poznać góralską kulturę poprzez coroczne imprezy regionalne i sportowe, a także kuchnię beskidzką, serwowaną przez liczne punkty gastronomiczne w okolicy. Zimą amatorzy śnieżnego szaleństwa znajdą tu znakomite warunki do uprawiania sportów na ponad 50 trasach zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności.

POKAŻ MAPĘ ...
głosów: 2
0

Powiedz nam, jak dla Ciebie możemy się poprawić?

+ = Oblicz działanie...

Jak oceniasz to miejsce:

 

Możesz również zobaczyć: