piątek, 23 Luty, 2018

Atrakcje nad morzem

Nie znaleźliśmy żadnych lokalizacji
Nie mogliśmy zrozumieć lokalizacji
  • - Upewnij się, że wszystkie nazwy ulic i miejscowości są napisane poprawnie.
  • - Upewnij się, że adres zawiera nazwę i stan
  • - Spróbuj wpisać kod pocztowy
Szukaj
Reset

Jadąc nad morze, to jest naturalne, że naszym priorytetem będzie szczególnie wylegiwanie się na plaży, a także zażywanie morskich kąpieli. Żeby to jednak było możliwe i żebyśmy z tego powodu byli w pełni usatysfakcjonowani, to nam musi jeszcze dopisywać pogoda.

Oczywiście pozostałe atrakcje nad morzem są tak liczne, że nie jesteśmy chyba w stanie ich wszystkich za jednym zamachem wymienić. Praktycznie w każdym mniejszym lub większym kurorcie w czasie wakacyjnego sezonu dzieje się tak wiele rzeczy, że czasem nie wiemy, z której atrakcji powinniśmy skorzystać jako pierwszej.

Przykładem są chociażby porozstawiane różne namioty, w których można znaleźć między innymi mini oceanaria, albo gabinet luster.

Oczywiście warto zwrócić również uwagę by nad morzem atrakcje, niekoniecznie kojarzyły się z kiermaszowymi ofertami. Jeśli już jesteśmy w jakiejś miejscowości, to dowiedzmy się, z czego ona najbardziej słynie. Na przykład Łeba słynie z największych w Polsce wydm piaszczystych. Ponadto w okolicach Łeby można podziwiać najprawdziwszą wyrzutnię rakietową. Nie mówiąc już o spacerze przepięknym Parkiem Słowińskim.

Do jednych z najciekawszych kurortów oczywiście zalicza się Kołobrzeg, Świnoujście, Międzyzdroje, Łeba, Hel, Władysławowo, a także Trójmiasto. Bardzo dużo osób decyduje się na poznanie całego wybrzeża, przemierzając je rowerami od samego Świnoujścia, aż po Hel. W związku z tym, czeka nas naprawdę bardzo ciekawa i urozmaicona wędrówka. Szczególnie jeśli będziemy przystawać przy każdej kolejnej atrakcji lub zabytkowym obiekcie.

1 0
Międzyzdroje – Promenada Gwiazd Międzyzdroje już od wielu lat słyną z Promenady Gwiazd, na której widnieją odciśnięte dłonie najwybitniejszych twórców, artystów oraz aktorów. Już od 1996 roku, organizowany był tutaj (więcej)

1 0
Rewa – Na piechotę przez morze Decydując się na wakacje w Rewie można tutaj skorzystać z wielu atrakcji, zarówno tych organizowanych jak i również takich, które przygotowała sama natura. Warto wiedzieć, (więcej)

0 0
Hel – Dzień Ryby Hel słynie z tego, że znajduje się na samym koniuszku Półwyspu Helskiego. To niewielkie miasteczko posiada jakby dwie części. Jedna jest typowym portem, do którego przypływają (więcej)

0 0
Gdańsk – Kościół Świętego Jakuba Jest to jeden z najstarszych kościołów w Gdańsku, który pochodzi już z początku XV wieku. Świątynia została wzniesiona przez tutejszych żeglarzy, a na początku miała (więcej)

0 0
Gdańsk – Dom pod Murzynkiem Dom pod Murzynkiem, który powstał mniej więcej w pierwszej połowie XVIII wieku, został on wzniesiony w typowym rokokowym stylu. Jego pierwszym właścicielem był Krzysztof Strzycki, (więcej)

0 0
Sopot – Rondo Czesława Niemena Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że Czesław Niemen był naprawdę wielkim polskim wykonawcą. Dlatego w Sopocie jedno z rond zostało nazwane jego imieniem (więcej)

1 0
Sopot – Legenda Czerwonych Gitar Odwiedziny Trójmiasta zazwyczaj skupiają się najbardziej na Gdańsku, myśląc iż w pozostałych miejscowościach, czyli w Gdyni i Sopocie nie ma nic ciekawego. Oczywiście są to (więcej)

0 0
Gdańsk – Biblioteka Gdańska Pan Biblioteka Gdańska PAN, znajduje się przy ulicy Wałowej. Obiekt budowlany ma już ponad 100 lat, ponieważ wzniesiono go już w 1905 roku i rzeczywiście jego (więcej)

0 0
Gdańsk – W Królestwie Jachtów Z okazji 1000-lecia miasta, powstała malownicza Przystań jachtowa Marina Gdańsk. Do całego zamieszania w infrastrukturze doszło w 1997 roku. Okazuje się, że jest to jednak (więcej)

0 0
Dziwnów – rejsy statkiem Dla wielu osób wybranie się nawet w krótki rejs pięknym stateczkiem przyniesie bardzo dużo emocji. Szczególnie jeśli w takiej atrakcji biorą udział również najmłodsi. Istnieje możliwość, (więcej)

0 0
Świnoujście – Mielino ptasia wyspa Będąc w Świnoujściu warto odwiedzać takie zakątki, które są rzadko propagowane w różnych przewodnikach. Jednym z takim zakątkiem jest Mielino, zwana inaczej ptasią wyspą. Mapy (więcej)

0 0
Jarosławiec – Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny „Arka” Jarosławiec jest niewielką nadmorską miejscowością znajdującą się między Darłowem, a Ustką. Można tutaj dojechać do słynnego ośrodka wczasowo-rehabilitacyjnego Arka. Jego dokładna lokalizacja znajduje się pomiędzy (więcej)

0 0
Kołobrzeg – pomnik rybaka i rybaczki W Kołobrzegu oczywiście nie brakuje żadnych atrakcji. Szczególnie, że jest to jedna z najbardziej znanych miejscowości nad Bałtykiem. Dlatego turyści, którzy tutaj przyjeżdżają, chętnie (więcej)