piątek, 23 Luty, 2018

Apartamenty Poznań

Nie znaleźliśmy żadnych lokalizacji
Nie mogliśmy zrozumieć lokalizacji
  • - Upewnij się, że wszystkie nazwy ulic i miejscowości są napisane poprawnie.
  • - Upewnij się, że adres zawiera nazwę i stan
  • - Spróbuj wpisać kod pocztowy
Szukaj
Reset

0 0
Poznań, ul. Głogowska 65
7 pokoi (Apartamenty)
od 42 PLN do 140 PLN
Centrum Poznania … Komfort w Lepszej Cenie Poznań Apartamenty to wysoki komfort i niska cena już od 42 zł za osobę przy większej liczbie osób. Jedno, dwu i trzy-pokojowe apartamenty (więcej)

0 0
Poznań, ul.Śniadeckich 23/1
54 pokoi (Apartamenty)
od 47 PLN do 147 PLN
BANKLIFE HOUSE przygotował dla ciebie komfortowe pokoje i apartamenty ( np. na parterze kamienicy przylegającej do MTP), duża kuchnia z jadalnią oraz łazienki ( w pokoju lub w korytarzu ) (więcej)

0 0
Poznań, ul. Plac Kolegiacki 9
1 pokoi (Apartamenty)
od 160 PLN do 250 PLN
Apartament Kolegiacki »»» Apartament położony jest w kameralnej kamienicy, która znajduje się zaledwie 150m od płyty Starego Rynku (Rynku Głównego). W najbliższej okolicy znajdą Państwo najlepsze w Poznaniu restauracje, puby (więcej)

0 0
Poznań, ul. Garbary 71
1 pokoi (Apartamenty)
od 160 PLN do 250 PLN
Studio Dominikańska »»» Studio położone jest w nowoczesnym apartamentowcu, który znajduje się zaledwie 200m od płyty Rynku, pomiędzy ulicami Dominikańska-Garbary-Wielka. W najbliższej okolicy znajdą Państwo najlepsze w Poznaniu restauracje, puby (więcej)

0 0
Poznań, ul. Gołębia 3/5
1 pokoi (Apartamenty)
od 150 PLN do 600 PLN
Lokalizacja: Stary Rynek w sąsiedztwie Fary. Budynek: przeurocza całkowicie odnowiona kamienica, piękna odrestaurowana zabytkowa klatka schodowa. Znajduje się w prestiżowej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie Fary, Szkoły Baletowej oraz Placu Kolegiackiego. (więcej)

0 0
Poznań, ul. Przemysłowa 46A
1 pokoi (Apartamenty)
od 130 PLN do 190 PLN
Apartament z wynajmem dobowym jak i na dłuższy okres w centrum Poznania o bardzo atrakcyjnej lokalizacji( blisko Targów Poznańskich, Starego Browaru, dworca PKS i PKP).Mieszczący się w nowym kompleksie „DĘBOWY (więcej)

0 0
Poznań, ul. Gąsiorowskich 12/21
2 pokoi (Apartamenty)
od 65 PLN do 110 PLN
Apartament Gąsiorowskich Serdecznie polecam apartament lub pokoje gościnne usytuowane w centrum miasta, w pobliżu MTP. Atrakcyjne ceny, doskonała lokalizacja, komfortowy nocleg i niezależność sprawią, że zechcecie Państwo do nas wrócić.Proponujemy (więcej)